Elektroninės parduotuvės nuoma

Interneto verslas tapo dar paprastesnis. Dabar reikia dar mažiau investicijų, norint jį pradėti. Taip yra dėl naujos paslaugos – elektroninių parduotuvių nuoma.

Kas yra elektroninių parduotuvių nuoma

Interneto parduotuvės nuoma nėra ta nuoma, apie kurią mes visi viską žinome ir suvokiame – pasiskolini daiktą, o už jo naudojimąsi sumoki pinigus, paskui grąžini, kai baigiasi nuomos terminas. Su el. parduotuvėmis viskas vyksta kiek kitaip. Nuomojamas tik neunikalus puslapio dizainas ir lengvai įjungiamos el. parduotuvės funkcijos su pačia platforma. Mokama nedaug – po 39 Lt + PVM per mėnesį. Už tai per pora dienų yra sukuriama el. parduotuvė su pasirinkta išvaizda ir standartinėmis funkcijomis. Ji yra visiškai integruota su Mokėjimai.lt sistema, todėl iš karto galima pradėti vykdyti veiklą. Pasibaigus nuomos periodui, parduotuvė išjungiama abipusiu susitarimu, arba perkeliama kitur ir kuriama jau specializuota el. parduotuvė.

Elektroninių parduotuvių nuomos kaina

Kaip ir minėta, el. parduotuvių nuoma nėra brangi – vos 39 Lt per mėnesį. Per metus susidaro ne tokia didelė suma – 468 litai + PVM. Į šią kainą įeina svetainės talpinimas, dizaino šablono nuoma, el. komercijos sistemos nuoma, paleidimas ir priežiūra. Taigi, viskas, ko reikia nedidelei el. parduotuvei su keliais šimtais prekių. Interneto vardas kainuos papildomai 32 litus metams.

Nuomos privalumai:

  • Sutaupoma labai daug pinigų el. parduotuvės kūrimui. Paprastai el. parduotuvė kainuoja nuo 1500 litų plius aptarnavimas, kai nuoma atsieina vos 468 litai per metus su aptarnavimu.
  • Paleidžiama per dvi dienas, todėl galima labai greitai pradėti vykdyti savo veiklą. Paprastai el. parduotuvės sukūrimas užtrunka apie mėnesį ir ilgiau.
  • Mokėjimai.lt integracija. Nuomojama el. parduotuvė turi ir populiariausią Lietuvoje atsiskaitymo galimybę.
  • Visada suteikiama pagalba, teikiami patarimai ir pasiūlymai, kaip geriau valdyti parduotuvę, kad būtų pasiekiami geresni rezultatai.

Nuomos trūkumai:

  • Neoriginalus dizainas. Tai reiškia, kad pasaulyje yra dar ne viena el. parduotuvė, kuri atrodo labai panaši. Taip yra dėl to, kad renkamasi iš dizaino šablono, kuris yra atviras visiems (už tam tikrą mokestį).
  • Tik standartinės funkcijos. Kai el. parduotuvė paleidžiama vos per 2 dienas, tai padaroma naudojant tik pačias reikalingiausias funkcijas. Kartais to būna per maža, dėl to tenka arba primokėti, arba naudotis kitais sprendimais.
  • Tinka mažoms ir vidutinio dydžio el. parduotuvėms, nes didelėms reikia galingesnių prekių ir katalogų valdymo įrankių.

Kam naudinga el. parduotuvių nuoma?

El. parduotuvių nuoma naudinga ir reikalinga pradedančiajam verslui, kuris neturi didelių investicijų technologiniams sprendimams. Verslo pradžioje reikalingos itin didelės lėšos logistikai ir prekėms, todėl geriau investuoti į šią sritį, o ne į techninį el. parduotuvės sprendimą, kuris kainuoja apie 2000-3000 litų. Be to nepatyrę el. parduotuvių savininkai gauna labai daug naudingų patarimų, kaip geriau vystyti verslą. Tai savotiška parama jiems.

Per pora metų išsiplėtusi nuomojama el. parduotuvė gali būti nesunkiai perdaroma į pagal užsakymą sukurtą prekybos internetu įrankį, visa informacija lengvai perkeliama ir viskas sklandžiai sutvarkoma. Aišku, jau už didesnius pinigus, nei 39 litai per mėnesį.

Ar norėtumėte taip paprastai pradėti savo verslą internete?