Filmai online – populiaru ir nieko nekainuoja

Seniausias kino filmas –  dviejų sekundžių trukmės filmukas – „Roundhay Sodo scena“, parodytas dar 1888 metais. Jis buvo begarsis ir nespalvotas. Vėliau kinas tobulėjo, įgavo garsus ir spalvas. Šiandien galime matyti įspūdingus, spalvotus filmus su daugybe efektų. Juos žiūrėti galima neišeinant iš namų, tiesiog internete. Tam nereikia filmų pirkti, siųstis ar gauti kitais būdais. Filmai onlineprieinami kiekvienam, panorusiam pasižiūrėti filmą, serialą ar laidą.

Kadangi pasiūla labai didelė, filmai sugrupuoti taip, kad kiekvienas nesunkiai rastų tinkamą. Jie skirstomi pagal žanrus, metus, aktorių ar režisierių pavardes, tematiką. Jei prisireikė peržiūrėti visus 2000 – aisiais sukurtus filmus, nesunku juos rasti vienoje vietoje. Jei patinka vieno režisieriaus filmai, internete taip pat galima juos visus pasižiūrėti. Džiugu, kad galima rasti ir visus filmus, kuriuose vaidina mėgiamas aktorius.

Filmai taip pat skirstomi ir į populiariausius bei geriausius. Tai nulemia ne tik jų gauti apdovanojimai, tačiau ir žmonių nuomonė. Filmai online turi galimybę palikti komentarus po matytu filmu, taip nesunkiai galima paskaityti atsiliepimus ir nuspręsti, ar žiūrėti filmą. Arba, peržiūrėjus, palikti savo komentarus bei nuomonę. Tai plati erdvė, leidžianti filmų mėgėjams pasidalinti naujienomis, mintimis ir įspūdžiais apie filmą.

Pasirinkus lietuvišką tinklalapį, galima žiūrėti ne tik užsienietiškus, tačiau ir lietuviškus filmus, serialus ar mėgstamas laidas. Jei mėgstamas filmas, serialas ar laida rodoma nepatogiu laiku, internetu ją galima žiūrėti bet kuriuo paros metu. Be to, galima žiūrėti kelias serialo serijas, nereikia laukti dienos ar savaitės.

Puiku, kad galima rasti ne tik naujausius filmus. Archyve galima rasti ir senų gerų filmų, animacinių filmukų, visame pasaulyje garsių serialų, tokių, kaip „Draugai“, „Simpsonai“ ir kitų, kurių televizija jau nerodo, tačiau jie yra nepamirštama klasika ir ne mažiau įdomūs šiomis dienomis.

Filmai online žiūrimi įvairaus amžiaus žmonių, nes naudotis tokiomis svetainėmis yra labai parasta. Kai kurios netgi nereikalauja užsiregistruoti. Tereikia pasirinkti norimą filmą ir jį įjungti. Tiesa, jei interneto ryšys silpnesnis, gali tekti šiek tiek luktelti, kad filmas pilnai „pasikrautų“ ir nesustotų įdomiausioje vietoje. Na, o jei internetas pakankamai greitas, tereikia įsijungti ir žiūrėti.

Internetas plinta vis greičiau, todėl dabar jis pasiekiamas atokiausiuose kampeliuose. Norimus filmus galima žiūrėti ne tik kompiuteryje, tačiau ir planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone, jei tik yra internetas, pavyzdžiui, sėdint automobilyje.

Filmai online sulaukia vis daugiau dėmesio ir tampa kur kas populiaresni dėl patogaus naudojimo, greitos filmų paieškos, gausios jų pasiūlos. Tai nieko nekainuoja, filmai gali būti žiūrimi bet kur ir bet kada, kur yra interneto ryšys.