IKI akcijos: kaip gauti geriausius pasiūlymus?

Pripažinkite, kad kiekvieną savaitę prekybos centruose įsigyjate bent po kelias akcines prekes. Labai nudžiungame, jei akcija yra taikoma mūsų mėgstamai prekei. Dažniausiai apie atpigintą prekę sužinome iš spalvingų plakatų, garso ar vaizdo reklamų arba tiesiog paryškintos kainos. Tačiau yra ir kur kas patogesnių būdų, kaip galima sužinoti apie akcijas dar net neapsilankius prekybos centre. Ne išimtis ir IKI akcijos, apie kurias galima sužinoti keliais būdais. Kokie jie?

Pirmiausiai reikėtų paminėti IKI akcijų leidinį. Jį galima rasti šalia kiekvieno įėjimo į IKI parduotuvę. Šiame kainų leidinyje, kuris dažniausiai susideda iš daugiau nei dešimties puslapių, yra sudėtos akcinės kainos su paveiksliukais. Tai padeda nesunkiai atpažinti prekę parduotuvėje. Be to, šalia akcinės prekės kainos visuomet nurodoma buvusi kaina ir kiek procentų ji sumažėjo. Šis privalumas turėtų padėti lengviau suprasti, kiek galima sutaupyti.

IKI leidinys yra reguliariai atnaujinamas kiekvieną savaitę, todėl kaskart pigiau galima įsigyti vis kitokių prekių. Šis leidinys yra išleidžiamas ir skaitmeniniu PDF formatu, todėl akcijas galima patogiai peržvelgti tiek kompiuteryje, tiek išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Svarbu paminėti, jog retsykiais yra išleidžiamas sezono leidinys, kaip, pavyzdžiui, IKI Ruduo, kuriame pateikiamos geriausios rudens prekės.

Užmaršuoliams yra specialiai sukurta naujienlaiškio funkcija, kuri leidžia reguliariai gauti geriausius prekybos centro pasiūlymus į elektroninį paštą. Ši funkcija leidžia klientui pasirinkti, kokią tiksliai informaciją jis nori gauti – geriausius savaitės pasiūlymus, privilegijuotus pasiūlymus kortelės IKI premija turėtojams ar tik pranešimus spaudai.

IKI akcijos gali būti sekamos ir dar kur kas patogesniu būdu. Tai – specialios akcijų surinkimo svetainės, kaip, pavyzdžiui, RaskAkcija.lt, kuriose apsilankęs lankytojas gali rasti visų didžiausių prekybos centrų naujausius pasiūlymus, tarp kurių – ir IKI. Šiose svetainėse įprastai pateikiami naujausi pasirinkto prekybos centro leidiniai, o geriausias akcijas galima išvysti ir tituliniuose svetainių puslapiuose.

Taigi, nesuklysime teigdami, kad IKI akcijos gali būti stebimos visais patogiausiais būdais: tiek realiai, tiek ir virtualiai. Savaitiniai leidiniai, reklamos, el. paštas, akcijų surinkimo svetainės – šie būdais užtikrina, kad sužinosite apie svarbiausias jums patinkančio prekybos tinklo akcijas, tarp kurių, greičiausiai, bus ir atpigintos jūsų mėgstamos prekės.