Kaip rasti pigius skrydžių bilietus?

Ruošiantis atostogoms dažnai kyla klausimas kaip sutaupyti ir kaip rasti pigius lėktuvų bilietus, nes tai viena brangiausių dalių kelionėje, o juk dauguma žino, kad pigūs lėktuvų bilietai tikrai egzistuoja.

Dažniausiai pigesni lėktuvų bilietai internetu, todėl pradėti ieškoti reikėtų būtent internete. Pigius bilietus į norimą oro uostą gali pavykti rasti tiek likus keliems mėnesiams iki skrydžio, tiek ir paskutinę minutę. Kodėl kompanijos nusprendžia atpiginti skrydžius iki juokingų kainų gali pasakyti tik jos pačios arba galima spėlioti, tačiau kuomet bilietai į Angliją kainuoja apie 100 litų į abi puses klausinėti nesinori, norisi tiesiog pirkti ir skristi.

Pigius bilietus rasti gali padėti ir kelionių agentūros, tačiau, savaime suprantama, jos ima atitinkamą mokestį, tad ar sugaišti šiek tiek daugiau laiko ir ieškoti patiems, ar skristi įsigyjant brangesnius bilietus, tačiau su agentūros pagalba – spręsti Jums.

Kai kuriems žmonėms vis dar nedrąsu pirkti prekes internetu, ne išimtis ir kelionės, tačiau įsigyti lėktuvų bilietai internetu ar pirkti skrydžių kompanijoje ar iš tarpininko yra identiški, skiriasi dažniausiai tik jų kainos, kurios perkant internetu gali būti net dvigubai mažesnės.

Ieškome bilietų į Angliją

Atliekant eksperimentą pasirinkti bilietai į Angliją. Internete pavyko rasti bilietus už 110 litų į abi puses, tai yra, 55 litai į vieną pusę – panašiai tiek kainuotų su taksi nuvykti iš Vilniaus oro uosto į miesto pakraštyje esantį individualių namų kvartalą, pavyzdžiui Balsius. Kreipiantis į tris kelionių agentūras, kurios prekiauja lėktuvų bilietais, pigiausias pasiūlymas buvo daugia nei 3 kartus brangesnis – 389 litai į abi puses. Bandant bilietus pirkti tiesiai iš skrydžių kompanijos taip pat nepavyko rasti pigia nei šiaip ieškant internete – skrydžių bendrovės pigiausias bilietas kainavo apie 100 litų į vieną pusę bei papildomai dar sumokant įvairius mokesčius, kurių bendra suma apie 50-70 litų. Taigi, lėktuvų bilietai internetu – pigiausias variantas leistis į keliones.

Negreiti skrydžiai

Tačiau tikslaus atsakymo kaip rasti pigius lėktuvų bilietus dar negavote – tai tiesa. Atsakyti tiksliai yra sunku, o gal net ir neįmanoma, mat kiekviena kryptis yra unikali ir skirtingose interneto vietose pigiausiai siūlomi bilietai į skirtingas pasaulio šalis. Bet kokiu atveju, gavote puikų užvedimą ant kelio, pigiausius bilietus Jums pavyks rasti jei jų ieškosite internetu, tačiau pirkdami pačius pigiausius lėktuvų bilietus atkreipkite dėmesį į atšaukimo, pakeitimo galimybes, rankinio bagažo dydžius bei galimybę užsakyti papildomai registruotą bagažą. Taip pat, visai aktualūs ir užkandžiai ir gėrimai skrydžio metu, ypač jei skrydis yra gana ilgas – daugeliu atvejų pigūs bilietai reiškia, kad skrydžio metu maistas ir gėrimai už papildomą ne mažą mokestį. Tad būkite atidūs ir iš pigiausių bilietų nepasidarykite brangiausios kelionės!