Verslo reklama internete

Prekių ir paslaugų aprašymai, įmonių veiklos apžvalgos, patarimai pirkėjams ir visa kita naudinga informacija.

Kodėl vaikinams nepatinka prezervatyvai?

admin Kita

Nuo seno populiariausia ir bene pigiausia apsisaugojimo priemonė sekso metu buvo prezervatyvai. Jie apsaugo nuo daugelio lytiniu būdų plintančių venerinių lygų bei, žinoma, nuo nepageidaujamo nėštumo. Tačiau kodėl kai kuriems vaikinams nepatinka prezervatyvai?

Tikriausiai daugelis vaikinų sutiktų, kad maloniausias seksas be prezervatyvo. Norint lytinį aktą atlikti be prezervatyvo, mergina privalo naudoti kontraceptines priemones arba vaikinas prieš pat ejakuliaciją nutraukti įsiskverbimą. Tačiau bet kuriuo atveju yra rizika, kad mergina gali pastoti. Taip pat nebus užkirstas kelias galimoms venerinėms ligoms. Todėl merginos dažnai nepasitiki vaikinais (nėra tikros ar vaikinas spęs laiku nutraukti įsiskverbimą) ir nesutinka pradėti lytinio akto be jokių apsisaugojimo priemonių.To pasekoje, vaikinams dažniausiai tenka taikytis prie situacijos ir prieš lytinį aktą pasirūpinti jau tradicine tapusia apsisaugojimo priemone, prezervatyvu.

Žinoma, prezervatyvų gamybos technologijos nuolat tobulėja, tačiau prezervatyvai gaminami iš latekso ir vis tiek mažina lytinių organų jautrumą sekso metu. Kartais poros norėdamos pajusti pilnaverčio lytinio akto malonumą pasirenka kitas apsisaugojimo priemones. Populiariausios apsisaugojimo priemonės merginų tarpe, tai kontraceptinės tabletės. Jų dėka lytinio akto metu vaikinui nebūtina naudoti prezervatyvo ar laiku nutraukti įsiskverbimą. Tačiau kontraceptinės tabletės gali kenkti merginų organizmui, to pasekoje sumažėja tikimybė, kad ateityje jos galės susilaukti vaikų. Taip pat kontraceptinės tabletės dažniausiai yra brangesnės nei prezervatyvai, merginoms jas reikia reguliariai vartoti.

Apibendrinant galima teigti, kad nevisiems vaikinams patinka prezervatyvai. Kai kurie vaikinai nepasitiki savimi, galbūt ne itin gerai jaučia artėjančią ejakuliaciją ir mano, kad nespėtų laiku nutraukti įsiskverbimo, todėl yra priversti naudoti prezervatyvus. Kiti tiesiog įpratę sekso metu naudoti prezervatyvus arba prisitaiko prie antrosios pusės norų. O kai kuriems galbūt patinka lytinio akto metu naudoti prezervatyvą.

Žymos:

Comments are currently closed.