Reklamos priemonių bei suvenyrų pjovimas lazeriu

Pjovimas lazeriu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje nėra itin nauja technologija. Tačiau lazerių technologijos pakankamai ištobulintos, lazerio spindulys daug tiksliau ir švariau pjauna nei mechaniniai pjovimo būdai. Lazerinio pjaustymo technologija leidžia itin tiksliai išpjauti sudėtingus kontūrus (vektorius). Lazeriu galima išpjauti plieno skardą, spalvotųjų metalų skardą, aliuminio skardą, organinį stiklą, medį, fanerą, MDF plokštes, popierių ir kartoną, odą, audinius, lazeriui pjauti skirtą gumą, silikoną, plastikus (išskyrus PVC). Todėl šiomis dienomis pjovimas lazeriu tampa vis patrauklesnis įrankis kuriant reklamos priemonės ar kitus elementus.

Pasitelkus lazerių technologijas kuriamos įvairios reklamos priemonės: lauko reklama, suvenyrai, dovanos ir pan. Lazeriai leidžia pasiekti gaminti itin aukštos kokybės objektus, todėl dažnai naudojamas suvenyrų bei reklamos gamybai. Bene populiariausi lazeriu apdribti gaminiai iš organinio ar arkinio stiklo: įvairios proginės taurės, pakabukai, kalėdiniai žaislai. Taip pat įmonių tarpe populiaru lazeriu išpjaustyti logotipus ant įvairių stiklinių interjero detalių, stovelių, švieslenčių, valgiaraščių ir pan.

Taip pat gana populiarus pjovimas lazeriu ant faneros ar popieriaus. Dažnai įvairios įmonės nori savo logotipus ar kitą informaciją lazeriu išpjaustyti ant pakvietimų į įmonės organizuojamus renginius, ant suvenyrinių dėžučių, atviručių, stalo kortelių. Pjovimas lazeriu ant kietesnio popieriaus (kartono) ar medžio leidžia sukurti net vienetinius žaislus: puzzle dėliones, įvairius medinius žaislus…

Pjovimas lazeriu suteikia gana įdomia galimybę kurti reklaminius bei informacinius lipdukus iš metalo ar plastiko. Tai gali būti lipdukai automobiliams, sportiniams apdovanojimams, biuro reikmėms ir pan. Todėl lipdukai yra itin aukštos kokybės ir puikiai atrodo ant įvairių paviršių. Todėl lipdukų pjovimas lazeriu tampa vis populiaresnė paslaugą tarp verslo įmonių bei organizacijų.

Apibendrinus galima teigti, kad lazerių technologijos suteikia galimybę kurti įvairias reklamos priemones bei suvenyrus ant labai skirtingų paviršių. Darbo rezultatai itin kokybiški, todėl tarnaus ne vienerius metus bei papildomai formuos teigiamą įmonės įvaizdį.