Suknelė vestuvėms: geriau pirkti ar nuomotis?

Dalyvaujantiems vasaros švenčių maratone – vestuvėse, krikštynose ar ištaiginguose vakarėliuose – kaskart pirkti naują apdarą ne tik nepraktiška, bet ir brangu. Visgi, gajūs mitai, kad proginių drabužių nuomos punktuose galima rasti tik atgyvenusių modelių, o patys drabužiai yra sudėvėti jau ne pirmo jį besimatuojančio žmogaus. Ar iš tiesų verta nuomotis šventinį drabužį ir kiek tokiu būdu galima sutaupyti?

Drabužių nuoma – išeitis ne tik taupantiems, bet ir nestandartinės figūros žmonėms. Nors manoma, kad nuomos salonuose siūlomas drabužių asortimentas nedidelis, ten esančius modelius dažniausiai galima nemokamai pataisyti pagal kliento norus. Bijantiems gauti sudėvėtą drabužį ar turintiems prietarų apie kitų vilkėtus drabužius, kai kuriuose salonuose galima paprašyti, kad jie būtų pirmieji nuomojamo drabužio dėvėtojai. Tačiau vistiek neapsieisime be mitų.

1 MITAS – Nepatartina nuomuotis suknelės internetu.

Suknelė vestuvėms gali būti perkama ar nuomojama tiesiog internetu. Jame yra didelis asortimentas ir puiki galimybė įsigyti prekę pigiau, bei nuo to nenukenčia kokybė.

2 MITAS – nuomos punktuose vyrauja tik nekokybiški drabužiai.

Pagalvokite, juk jei nuomos puktai teiktų nekokybiškas prekes, jie ilgai negyvuotų. Juk yra nemažai tokių salonų, kurie jau ne vienerius metus teikia tokias paslaugas ir žmonės tuo nesiskundžia.

3 MITAS – jei suknelė vestuvėms bus sugadinta, ją teks įsigyti visam laikui.

To tikrai nebus. Kiekviena firma kelia savo reikalavimus. Tad jei atsiras kažkokia dėmė ar įplėšimas, jums teks tai sutvarkyti už savo pinigus, tačiau tai tikrai nėra tolygu nusipirkimui.

4 MITAS – jums nepavyks sutaupyti pinigų.

Atsižvelkite į tai kaip ilgai jums reikės šio drabužio. Jei suknelė vestuvėms jums reikalinga tik vienam kartui, tikrai bus pigiau ją nuomuoti nei pirkti, o vėliau laikyti nenaudojamą. Betkokiu atveju nuomuotis yra daug pigiau nei pirkti ir tikrai sutaupysite pinigų pasiringdami šią paslaugą.

5 MITAS – galite būti apgautas.

Jei tai yra legaliai veikianti firma, ji užtikrins, kad prekė bus kokybiška. Tokiose firmose yra tam tikri reikalavimai su kuriais jūs būsite supažindinti. Tad galite netikėti tuo, kad liksite apgauti.

Suknelų nuoma – labai populiari veikla. Tad rasite tai ko norite, nes ne tik suknelių, bet ir pačių nuomos punktų yra didelis asortimentas. Svarbiausia, kad skirtumėte tam užtektinai laiko.