Verslo reklama internete

Prekių ir paslaugų aprašymai, įmonių veiklos apžvalgos, patarimai pirkėjams ir visa kita naudinga informacija.

Svarbūs ir privalomi žinoti faktai ir informaciją apie prezervatyvus

admin Kita

Pirmiausia kalbant apie prezervatyvus reikia pabrėžti, kad sargiai yra gaminami skirtingo ilgio bei pločio. Įvairūs gamintojai ar brendai gamina skirtingų išmatavimų prezervatyvus. Nėra vieno standartinio prezervatyvų ilgio ir pločio, vieni prezervatyvai gaminami siauresni, suteikiantys natūralumo bei aptemptumo pojūtį. Kiti sargiai trumpesni, taip pat būna platesni ir ilgesni.

Kaip jau minėjome, nors prezervatyvai yra gaminami pačių įvairiausių dydžių, tiek skirtingo pločio, tiek skirtingo ilgio, tačiau kai kurių dydžių sargių tiesiog labai sunku nusipirkti įprastose parduotuvėse Lietuvoje ir  tam tikrose šalyse.

Didžioji dauguma prezervatyvų yra gaminami iš natūralios gumos arba dar kitaip vadinamo latekso, jie visada tamposi ir gali prisitaikyti prie vyro penio lytinių santykių metu.

Kokių prezervatyvų formų galima įsigyti parduotuvėse ir internete, bei kokius sargius aš turėčiau rinktis?

Ne visi prezervatyvai gaminami vienodos formos. Sargiai gali būti reguliarios formos – tai yra tiesiog tiesūs, su lygiais šonais iš abiejų pusių. Gali būti išformuoti prezervatyvai (varpos formos, platesni ties varpos galvute ar prezervatyvo apačioje). Taip pat tikrai didžioji dauguma prezervatyvų turi rezervuarą spermai – susiaurėjimą ties sargio galu.

Taip pat, gan labai populiari Lietuvoje rūšis– prezervatyvai su išklusiais taškeliais ir ranteliais, kurie gali sustiprinti bei suaštrinti pojūčius abiem sekso partneriams. Dar gana dažnai sutinkamas tokių sargių pavadinimas – stimuliuojantys prezervatyvai.

Kokią prezervatyvo formą rinktis yra kiekvieno vyro ar bendras poros pasirinkimas. Visos sargių  formos yra pagamintos atitikti vyrų bei moterų poreikius bei padidinti malonumą. Ypaę pabrėžiama, kad labai svarbu bendrauti su savo lytinių malonumų partneriu ir įsitikinti, kad naudojami prezervatyvai tenkina jus abu.

Taip pat šiais laikais itin išpopuliarėjo – spalvoti prezervatyvai.Dabargalima nusipirkti, ypač didelis pasirinkimas perkant prezervatyvus internetu –  spalvotų, kvepiančių bei skanių sargių, skirtų suteikti daugiau malonumo oralinio sekso metu. Šie prezervatyvai yra visiškai tokie patys – saugūs naudoti kaip ir įprasti sargiai, tačiau įdomesni bei žaismingesni.

Visų šių skirtingų prezervatyvų didžiausią pasirinkimą bei patarimus gausite pirkdami iš internetinų arba specializuotų prezervatyvų parduotuvių Itin didelį tokių įvairių prezervatyvų pasirinkimą siulo šie Jums gerai žinomi prekiniai ženklai: Durex, Pasante, Lyfestyles (Mates).

Ką daryti jeigu prezervatyvą sunku užsimauti ar jis neužsimauna?

Prezervatyvai turi užsimauti lengvai ir be labai didelių pastangų. Jeigu Jums nepavyksta užsimauti ar tai trunka ilgiau nei keletą sekundžių, tuomet yra didelė tikimybė, kad Jūs darote kažką ne taip.

Dažniausia klaida pasitaikanti maunant sragį yra, kad Jūs bandote užmauti prezervatyvą atvirkščiai. Po įvykusio sekso, jeigu jūs planuojate vėl užsiimti lytiniais santykiais, būtina naudoti naują prezervatyvą.

Žymos:

Comments are currently closed.