Video registratoriai – saugumas numeris vienas

Netylančios kalbos apie pernelyg didelį auto įvykių skaičių Lietuvos keliuose, kone kas dieną žūstančius kelyje žmones bei žemą vairavimą kultūrą vieniems įgrista, kitus pykdo, treti tiesiog susimąsto, kiek pavojų tyko visur ir visada. Tačiau kaip tai spręsti?

Visų pirma, kaip ir visada, reikėtų pradėti nuo savęs. Taigi, jei Jūs vairuojate kultūringai ir nekeliate jokio pavojaus kitiems, galite pradėti drausminti kitus. Tai geriausiai padeda daryti vaizdo registratorius – kuo daugiau žmonių juos turi, tuo daugiau pažeidėjų jaučiasi nejaukiai ir prisibijo vairuoti chuliganiškai, mat žino, kad visur gali būti filmuojami kitų vairuotojų, o ne tik saugosi policijos pareigūnų ar stacionarių greičio kamerų.

Deja, daugelį vairuotojų vis dar stabdo tai, kad vaizdo registratorius nėra labai pigus. Tačiau video registratoriai geriausia kaina jau yra parduodami internetinėse parduotuvėse, tad nepagailėti vieno ar poros šimtų litų tikrai verta, lyginant su tuo, ką gali padaryti šie nedideli prietaisai. Be to, reikėtų nepamiršti, kad saugumas yra pati svarbiausia detalė.

Vaizdo registratorius už nedidelę kainą nėra idealus, tačiau jo pilnai pakanka siekiant įrodyti, patvirtinti ar paneigti. Todėl net jei neplanuojate skirti didelės pinigų sumos šiam prietaisui įsigyti, galite už visai nedidelę kainą įsigyti pilnai savo funkciją atliekantį vaizdo registratorių.

Vertėtų žinoti, kad video registratoriai geriausia kaina parduodami gali būti ištisus metus. Tikėtis vertų dėmesio akcijų reikėtų prieš didžiąsias šventes, taip pat, senesniuosius modelius nebrangiai galima įsigyti atsiradus naujesniems. Tai aktualu tiems, kuriuos labiausiai domina gera kaina, o ne pačios moderniausios funkcijos ir aukščiausiai kokybė, todėl išrankiausieji pirkėjai turi ieškoti geriausių kainų pasiūlymų tikrai ne akcijų metu.

Be visa to, vaizdo registratorius gali Jums pasitarnauti ir ne tik kaip saugumo priemonė, bet taip pat ir kaip kai kurie kiti prietaisai, pavyzdžiui, muzikos grotuvas ar net GPS navigacija, o įrašytus vaizdo siužetus vėliau galite peržiūrėti ne tik dėl saugumo ar įvykus eismo įvykiui, bet ir norėdami pasidalinti linksmomis situacijomis kelyje, perspėti apie tykančius sunkiai pastebimus pavojus, tokius kaip duobės ar pan., konkrečiose gatvėse.