AtėjoLaikas.lt: būti tuo, kuo nori būti

laikrodis

Pradėkime nuo dosjė. AtejoLaikas.lt yra elektroninė laikrodžių prekybos tinklas, veikiantis dvidešimt metų. Asortimentas platus, jame pripažinti gamintojai iš Europos, JAV ir Japonijos.

Kiekvienas laikrodis – tai individualus charakteris. Teigiama, kad kiekvienas modelis atitinka savitą gyvenimo modelį, savitą asmenybės tipą.

Asortimentas nėra „išmėtytas“. Kokius produktus pasiūlyti – ne loterija, o kruopštus darbas. Skrupulingai atrinktos prekės – tai galimybė atrasti labiausiai tinkantį laikrodį, kurio visos savybės tiesiog kerinčios.

Labai įdomi frazė, randama AtejoLaikas.lt puslapyje, yra susijusi su mada: trumpalaikiai madų skersvėjai. Skamba vaizdingai, bet esmė paprasta. Autentiški prekių ženklai nėra trumpalaikių gaminių kalvė. Priešingai. Kuriami tokie laikrodžiai, kuriuos ir po metų ir po dešimties galima apibūdinti kaip stilingus.

Dar vienas svarbus aspektas – statusas. „Įsigysiu naują brangų laikrodį ir mano statusas iškart pasikeis“ – keistokas mąstymas, nežadantis nieko gero. Sąmoningam žmogui nereikia didinti savivertės prabangos preke. Nereikia vaikytis to, ką turi kolega ar kaimynas. Dėl savęs, o ne dėl statuso – paprasta paslaptis laimingam pasirinkimui.

Iš pastarųjų minčių formuojasi prielaida, kad puikiausiai laikrodžius išsirenka asmenybės – žmonės, turintys prasmingų tikslų ir būnantys… savimi. Ir tai nėra pernelyg sudėtinga, mat internete įsigyti nepriekaištingą laiko rodymo prietaisą – visapusiškai patogu. Štai kodėl:

  • Asortimentas labai platus. Sudarytas ne iš kelių ir ne iš keliolikos prekių. Primename: Europa, JAV, Japonija…
  • Stilių įvairovė gali nustebinti. Visoms progoms – bene labiausiai tinkamas pasakymas.
  • Paieška aiški, greitai surandami dominantys produktai.
  • Užsakymo ir pristatymo sąlygos nekelia abejonių.

Trumpai tariant, tai derinys, vertas dešimties balų iš dešimties. Tad belieka nuspręsti, kas patinka, apsižiūrėti objektyvius aksesuarų skirtumus ir… būti tuo, kuo nori būti. Nesivaikant , kur koks mados vėjelis pūstelėjo. Ir vadovaujantis asmeniniu skoniu. Pažįstant savo troškimus.

Atėjo metas būti tuo, kuo nori būti. O kuriantiems savo stilių labai praverčia geras laikrodis. Ne iš naujausių mados vėjų atpūsto lapo. Ir ne iš nuogirdų. Užtat iš patikimų rankų, iš ilgus metus akį traukiančių vitrinų. Iš savo darbui atsidavusių gamintojų bei pardavėjų. Turbūt nesuklysime pasakydami, kad tai pasirinkimas iš širdies, sykiu remiantis ir objektyviais kriterijais.