Elektroninės cigaretės – patogi alternatyva tabakui

Norite pradėti gyventi sveikiau, tačiau taip ir nepavyksta mesti savo blogų įpročių? Dabar galite pasirinkti sveikesnę alternatyvą cigarečių rūkymui – elektroninės cigaretės yra būtent tai. Jeigu atsibodo nuolat smirdėti nuo cigarečių dūmo ir norite rūkyti toliau, tai tikrai vertėtų išbandyti.

Iš tikrųjų, daugelis rūkorių būna gan priešiškai nusiteikę prieš šį naują išradimą, tačiau pamėginę pasinaudoti elektroninėmis cigaretėmis, jie atranda tikrai nemažai pliusų. Visų pirma, rūkyti galima ir tokiose vietose, kur tikrai neparūkytumėte paprastos cigaretės ar sukamojo tabako, kadangi elektroninės cigaretės neišskiria tokio kvapo aplinkiniams. Būtent dėl to galima iš karto įvardinti ir antrą pliusą – jums nereikės kęsti nemalonaus skonio burnoje po rūkymo.

Žinoma, pagrindinis pliusas yra tas, kad tai kur kas mažiau kenkia jūsų sveikatai negu paprastos cigaretės, tad jeigu norite taupyti savo sveikatą, tačiau tikrai labai sunku atsisakyti šio pomėgio, tai išmėginkite elektronines cigaretes.

Nauji komplektai brangiai nekainuoja

Galite gauti visiškai naują elektroninių cigarečių komplektą vos už šimtą penkiasdešimt litų – taip pat smagu tai, kad tikrai yra iš ko pasirinkti. Ne gana to, yra ir labai daug skirtingų skysčių, kurie suteiks jūsų elektroninėms cigaretėms labai įdomių skonių. Tai puiki galimybė jums paragauti skirtingų skonių nesumokant daug pinigų, o kai jau žinosite, kuris skystis jums labiausiai patinka pagal skonį, galėsite iš elektroninės parduotuvės nusipirkti didesnį kiekį to pačio skysčio ir taip sutaupyti dar daugiau pinigų.

Elektroninių cigarečių dėklai yra labai stilingi ir gražūs, ne gana to – jie yra nemokami, kadangi visuomet pridedami prie viso bendro komplekto. Dėl prekių kokybės taip pat nereiktų nerimauti, kadangi kiekvienas elektroninių cigarečių komplektas turi bent jau pusės metų garantiją.

Galimas siuntimas į namus

Jeigu gyvenate atokioje vietoje ir tikrai neturite laiko važiuoti į specializuotą parduotuvę, kur galėtumėte nusipirkti jus dominantį elektroninių cigarečių komplektą, tuomet geriausia išeitis būtų nusipirkti elektronines cigaretes internetu. Tai padaryti visiškai nesunku, kadangi yra nemažai elektroninių parduotuvių, kurios siūlo naujausius komplektus ir taip pat papildymus.

Dabar gaminami modernūs komplektai, kurie turi nedidelius įkroviklius, kišamus į rozetę, USB įkroviklius, sieninius įkroviklius ir taip pat kokybiškas baterijas. Jeigu pirksite kokius nors elektroninės cigaretės priedus internetu, tuomet jums tai kainuos kur kas pigiau nei tiesiog specializuotose parduotuvėse, tačiau faktas, kad priedų pirkimas atskirai apskritai yra kur kas brangesnis dalykas, tad jeigu yra galimybė, geriausia būtų įsigyti prekes komplektais. Žinoma, tai negalioja skysčiams, kadangi visi rūkoriai nuolat perka skirtingų skonių skysčius ir jiems labai dažnai yra suteikiamos patrauklios akcijos.

Elektroninė cigaretė gali jums padėti sutaupyti sveikatos ir pinigų, tad jeigu mėgstate rūkyti, šį dalyką tikrai verta išbandyti.