Kiek kainuoja video registratoriai?

Daugelis jau žino, kad video registratoriai yra puikūs prietaisai daug važinėjantiems, tačiau ne visi žinantys juos jau turi įsigiję. Natūralu, jog kyla klausimas kiek kainuoja vaizdo registratoriai ir kur jų galima rasti.

Nors video registratoriai parduodami net ir didžiuosiuose prekybos centruose, tačiau iš ten jų pirkti dažniausiai neapsimoka – itin didelė tikimybė, jog gausite prastos kokybės prietaisą už kokybiško prietaiso kaina. Patys pigiausi video registratoriai kainuoja vos nuo šimto lito, tačiau tai gana primityvūs prietaisai turintys tik vieną funkciją – filmuoti kelią. Daugelis tokių registratorių neįsijungia nuo judesio, juos reikia rankiniu būdu įjungti ir išjungti, o tai gana nepatogu, ypač važinėjant nelabai dideliais atstumais mieste. Taip pat, tokių prietaisų vaizdo raiška gana nedidelė, tad kyla sunkumų norint įžvelgti smulkesnes detales, pavyzdžiui, valstybinius numerius ar kitus mažo šrifto užrašus ant automobilių ar kitų objektų.

Brangesni videoregistratoriai jau turi ne tik savaiminio įsijungimo funkciją pajudėjus ir išsijungimą sustojus automobiliui, bet taip pat gali turėti ir patogų peržiūros ekranėlį, daugiau atminties, platesnį matymo kampą, kuris leidžia matyti daugiau į šonus, taip apsisaugant nuo esminių detalių praleidimo. Aukščiausios klasės vaizdo registratoriai nustato ir Jūsų judėjimo greiti, braižo kelionės grafiką ir maršrutą pagal GPS koordinates, tad vėliau galite peržiūrėti visą savo kelionę kompiuteryje, o esant poreikiui ir vesti statistiką – tam naudojama speciali programinė įranga. Tokios funkcijos labai praverčia norint stebėti įmonės automobilius ir vairuotojų veiklą bei kultūrą kelyje. Tiesa, tam būtinas pačių vairuotojų sutikimas, tačiau tai jau teisinės subtilybės.

Kokybiški video registratoriai už priimtiną ir realią kainą parduodami elektroninėje parduovėje Carcam. Čia Jūs galite įsigyti ne tik kokybišką prietaisą, bet taip pat ir sulaukti vertingo patarimo. Be to, nepermokėdami Jūs galite įsigyti aukštesnės klasės vaizdo registratorių nei įsigytumėte daugelyje įprastų parduotuvių, o svarbiausia – Jums nereikės niekur važiuoti, puikus prietaisas atkeliaus tiesiai pas Jus. Tad jei nusprendėte įsigyti vaizdo registratorių, rekomenduojame apsilankyti specializuotoje registratorių parduotuvėje internete Carcam.