Kurie prezervatyvų pardavėjai patikimi?

Mūsų visuomenėje seksas tapęs įprastu reiškiniu, todėl nieko nebestebina diskusijos apie tai. Ypač daug dėmesio sulaukia mėgstantys atsitiktinius santykius, tačiau jų metu visiškai nesisaugantys. O tai jau rizika susirgti sunkia liga arba neplanuotai pastoti (ypač aktualu nepilnamečiams). Atsakingesni jau ir dabar saugosi naudodami kontraceptines priemones. Lengviausiai iš jų naudojama ir nuperkama – prezervatyvai. Tačiau vis tiek dažnam iš jų kyla klausimas: kur juos pirkti ir kuo galima pasitikėti?

Šios rūšies kontraceptinių priemonių rinka taip išsivysčiusi, jog prekių pasirinkimo įvairovė gali stipriai viršyti pradinius lūkesčius. Žinoma, platų asortimentą gali pasiūlyti ne visos vaistinės ar prekybos centrai, tačiau specializuotose įprastose ar internetinėse parduotuvėse tikrai turėsite iš ko rinktis. Bet kuri šią produkciją pardavinėjanti parduotuvė tikrai pakonsultuos ir padės bandant išsirinkti.

Perkant prezervatyvus turbūt kiekvienas pagalvoja apie jų kokybę. Tokia baimė dėl  nepatikimumo visiškai pagrįsta, kadangi jam plyšus gyvenimas gali visiškai pasikeisti. Tačiau apsilankius pas patikimus pardavėjus tiek įprastoje fizinėje vietoje, tiek internetinėje parduotuvėje, tikrai neapsigausite. Pats pardavėjas visuomet suinteresuotas Jūsų padėka ir tuo, kad klientas kuo dažniau grįžtų su geromis emocijomis. Patariama vengti pavienių asmenų, kurie nori parduoti savo produkciją tiesiog įdėję skelbimą internete ir net nenurodydami kilmės šalies.

Dėl viso pikto visuomet galima patikrinti patį pakelį. Ten turi būti CE žyma, kuri užtikrina, jog produkcija buvo pagaminta pagal Europos Sąjungoje keliamus reikalavimus, ir galiojimo laikas, kuris turėtų būti nepasibaigęs. Žinoma, norėdami užtikrinti maksimalią kokybę, jie turi būti tinkamai laikomi. Nenešiokite ilgai kišenėje ar piniginėje, kur jie nuolat trintųsi, o geriau padėti tamsesnėje ir vėsesnėje vietoje.

Vis dar gana populiarus mitas, kad patikimi yra tik Durex prezervatyvai. Tiesa, kad jie populiarūs ir patikimi, tačiau ne mažiau patikima ir kitų gamintojų produkcija. Tiesiog pastarieji mažiau investuoja į reklamą arba yra populiarūs tik tam tikrose šalyse. Todėl galima drąsiai eksperimentuoti įsitikinus, kad jų pakelis turi aukščiau paminėtą CE žymę.

Naudingos informacijos apie pardavėjus galima rasti ir forumuose ar socialiniuose tinkluose. Žmonės dažniausiai linkę parašyti teigiamus ar neigiamus atsiliepimus apie pardavėjus, su kuriais patiems jau teko susidurti. Todėl nepatingėkite šiek tiek panaršyti ir pasidomėti apie kiekvieną jų atskirai.

Išsirinkus pardavėją rekomenduojama su juo palaikyti lojalius santykius. Tokiu atveju galima tikėtis dažnų nuolaidų ar tik Jums skirtų ypatingų kainų pasiūlymų. O taip pat galbūt Jums bus suteikta galimybė pirmiems išmėginti iki tol dar nepardavinėtą prekę. Todėl atsakingai pasirinkę pardavėją reguliariai džiaugsitės staigmenomis.