Ką rūkyti pigiau – elektronines cigaretes ar paprastas?

Kalbant apie rūkančius žmones, dažnai pagrindiniai prioritetai renkantis ką rūkyti būna ne tik tai, ar skonis geras ir ar dūmas yra mažiau nuodingas, tačiau taip pat ir rūkymo kaina. Pastaruoju metu ir spaudoje, ir iš pažįstamų vis dažniau galime girdėti apie elektronines cigaretes. Nors dar nėra tiek daug apie jas žinoma, kaip apie paprastas cigaretes, visgi daugelis žmonių teigia, kad rūkoriams tikrai verta išbandyti elektronines cigaretes, nes jos turi gana daug privalumų, jeigu lygintume su visiems žinomomis įprastomis cigaretėmis.

Jas rūkyti pigiau

Kalbant apie elektroninių cigarečių kainą, kol kas atrodo, kad jas rūkyti yra pigiau visais atžvilgiais. Sutaupote ne tik daug pinigų, tačiau taip pat ir sveikatos. Žinoma, būtų naivu sakyti, kad elektroninės cigaretės visiškai nekenkia, tačiau jeigu lyginsime šių cigarečių dūmą su paprastomis cigaretėmis, tuomet galima drąsiai sakyti, kad elektroninių cigarečių dūmai primena inhaliaciją. Iš tikrųjų, kiekvienas rūkorius gali nusistatyti savo norimą dūmą – galima padaryti ir labai mažą, ir labai didelį dūmą, tad kai kuriais atvejais tai priduoda nemažai komforto, kadangi elektronines cigaretes galima rūkyti ir tokiose vietose, kur tikrai negalėtumėte rūkyti paprastų cigarečių.

Kalbant apie kainą pinigais, taip pat verta paminėti, kad elektroninės cigaretės yra pigesnis variantas. Jeigu kasdieną surūkote po vieną pakelį cigarečių, tuomet per mėnesį greičiausiai išleidžiate nuo trijų iki keturių šimtų litų, tačiau jeigu pasirenkate elektronines cigaretes, tuomet pirmą mėnesį tiesiog reikės investuoti į elektroninių cigarečių komplektą, kuriame dažniausiai būna viena arba dvi elektroninės cigaretės ir keli pakrovėjai, taip pat ir keli skysčio buteliukai skoniui, o vėliau pirkti komplekto nebereikės – tiesiog karts nuo karto papildyti savo elektroninę cigaretę norimu skoniu. Skysčių buteliukų, suteikiančių ypatingus skonius, dabar yra tikrai daug, o jų kainos nėra didelės, tad bent pusę tos kainos, kurią išleidžiate kiekvieną mėnesį rūkydami paprastas cigaretes, tikrai sutaupysite.

Patogu pirkti internete

Dar vienas labai svarbus elektroninių cigarečių privalumas – dabar turite galimybę pirkti jas labai patogiai – tiesiog internetu. Nereikės patiems eiti į parduotuvę, kadangi galite atsisiųsti elektronines cigaretes tiesiai į namus – yra nemažai elektroninių parduotuvių, kurios jums pasiūlys nemokamą pristatymą. Jeigu nereikia pilno komplekto, tuomet turėsite galimybę nusipirkti ir skysčių geram skoniui palaikyti, taip pat ir filtrų bei papildomų pakrovėjų, kad pajustumėte pilną komfortą rūkant elektronines cigaretes.