Pigūs skrydžiai – kur galima nuskristi už 300 litų

Norite pigiai poilsiauti užsienyje, tačiau tiksliai nežinote, kur galite nuskristi už tris šimtus litų arba mažiau? Internetas padės jums atsakyti į šį klausimą, kadangi dabar atsirado daug skirtingų kelionių portalų, kuriuose yra prekiaujama tikrai pigiais bilietais į žymius ir nuostabius Europos miestus. Kadangi esame Europos Sąjungoje, mums yra suteikta galimybė pakeliauti po Europą už visai nedidelę kainą.

Ką galima pamatyti Europos miestuose?

Pigus skrydziai į tokius miestus kaip Barselona, Milanas, Madridas ir Roma gali leisti susipažinti su vietine kultūra. Be jokios abejonės, Milanas patiks tiems poilsiautojams, kurie nori pamatyti nuostabią Europos architektūrą ir susipažinti su stiliaus ir mados sostine. Čia rasite ir ne vieną išskirtinę drabužių parduotuvę, tad vyrai, kurie nori iš tiesų palepinti savo žmonas, gali važiuoti kartu į Milaną apsipirkti. Milanas taip pat dažnai laikomas ir antruoju meilės bei romantikos miestu po Paryžiaus. Be jokios abejonės, atimti iš Paryžiaus šį titulą būtų labai sunku, tačiau reiktų pasakyti, kad pastaruoju metu vis dažniau jaunos poros renkasi būtent romantiškas keliones į Milaną. Taip galbūt yra ir todėl, kad skrendant iš Vilniaus, šiuo metu kelionė į Milaną gali kainuoti vos šimtą keturiasdešimt litų. Pigūs skrydžiai yra įmanomi ir į Paryžių, tačiau kaina vis tiek svyruoja apie du šimtus litų.

Pamatyti nuostabius Romos monumentus taip pat norisi, tad čia kiekvienas keliautojas gali nuskristi už maždaug šimtą dvidešimt litų. Žinoma, kiekviena oro linijų kompanija siūlo skirtingas kainas, tačiau šiuo metu vidutiniška rinkos kaina už kelionę į Romą lėktuvu ekonominėje klasėje yra būtent tokia. Čia pamatysite nuostabių krikščioniškų sakralinių paminklų, daugybę nuostabios architektūros. Roma yra gana senas miestas, jis reprezentuoja visą anksčiau buvusią Romos Imperiją, todėl tiems keliautojams, kurie labai domisi istorija, čia tikrai bus ką veikti. Daugybė Lietuvos poilsiautojų taip pat teigia, kad čia rasite ir nemažai skanaus maisto, kadangi Romos mieste yra labai gerų autentiškų itališkų kavinių bei restoranų, kur maistas gana pigiai gaminamas pagal visas itališkos virtuvės tradicijas.

Ar įmanoma už 300 litų nuskristi į kitą žemyną?

Deja, tačiau kol kas skrydžiai į kitus žemynus tiesiogiai per mūsų oro uostus kainuoja šiek tiek brangiau. Kai kuriais atvejais, kai yra taikomos specialios akcijos, galima nukeliauti į Ankarą, Stambulą ar kokį kitą žinomą Azijos miestą už visai nedidelę kainą, kuri dažniausiai siekia apie tris šimtus litų, tačiau dažniausiai kainos būna šiek tiek didesnės. Galbūt ateityje šios kainos pasikeis, kadangi globalizacija smarkiai įtakoja ir oro linijų rinką.