Ar elektriniai židiniai tinka nedideliems butams?

Nuosavas namas ir šokanti židinio liepsnelė – derinys, apie kurį svajoja daugelis žmonių. Vis dėlto, ne visi gali džiaugtis nuosavo namo privalumais, o bute įrengti tradicinį židinį tampa rimtu iššūkiu, kuris, deja, ne visuomet yra išsprendžiamas. Čia svarbų vaidmenį atlieka elektriniai židiniai – jie gali būti įrengiami net ir mažame bute, jų priežiūra ir eksploatacija nereikalauja jokio ypatingo dėmesio, o ugnies grožis žavi savo magija ir jaukumu.

Sprendimas visiems metų laikams

Elektriniai židiniai ne tik leidžia grožėtis ugnies šokiu, bet ir tampa praktišku šilumos šaltiniu. Priklausomai nuo modelio, šie židiniai gali apšildyti nedidelį butą ar erdvesnį kambarį. Nors kaip pagrindinis šilumos šaltinis šis židinys jums netarnaus, tačiau jis bus praktiškas sprendimas šaltuoju metų laiku, kai norisi daugiau jaukumo. Elektriniai židiniai yra nepakeičiami ir pavasario ar rudens sezonu, kai ieškome papildomo šilumos šaltinio. Norite grožėtis židiniu vasarą? Tai irgi įmanoma, pasirinkus dekoratyvinį židinio režimą.

Kodėl elektriniai židiniai yra praktiškas pasirinkimas butams?

Vienas svarbiausių elektrinių židinių privalumų yra jų paprasta eksploatacija. Šiam židiniui nereikia nei dūmtraukio, nei atskiro projekto, o jo kūrenimas nereikalauja nei malkų, nei anglių, židinys nepalieka pelenų ar kitų nešvarumų, nesukelia atviros ugnies pavojaus, todėl puikiai tinka namas, kuriuose auga maži vaikai ar gyvena augintiniai.

Elektriniai židiniai gali būti montuojami bet kur, kur yra elektros įvadas. Dėl išskirtinai plačios formų ir spalvų įvairovės šie židiniai savo vietą atranda bet kuriame interjere, nepriklausomai nuo to, ar namuose dominuoja prabangi klasika, ar minimalistinis modernizmas. Taip pat, priklausomai nuo individualių poreikių, galima rinktis tiek laisvai pastatomus, tiek pakabinamus ar į baldus montuojamus elektrinius židinius. Tiesa, saugumo reikalavimai numato, kad elektrą naudojantis židinys neturėtų būti statomas ten, kur jį galėtų paveikti drėgmė ar žvarbus oras.

Dėl itin paprasto montavimo, elektriniai židiniai gali būti lengvai pernešami iš vienos vietos į kitą, perkeliami kraustantis ar net išnešami į kiemą ar terasą. Daugelis elektrinių židinių gali būti valdomi nuotoliniu būdu ir turi termostatą, leidžiantį patalpoje palaikyti pageidaujamą temperatūrą.

Kad būtumėte tikri elektrinio židinio ilgaamžiškumu, saugiu ir efektyviu darbu, visuomet rinkitės rinkoje žinomo vardo gaminius bei oficialius šios įrangos pardavėjus, galinčius suteikti visas kokybes garantijas, esant reikalui, – atlikti židinio įrengimo darbus ir patarti, kaip židinį eksploatuoti bei prižiūrėti.