Auto nuoma Lietuvoje

Pagal 2012 metų EUROSTAT duomenis, 1000 Lietuvos gyventojų tenka 590 individualių lengvųjų automobilių. Šie duomenys atskleidžia, jog bene kas antras Lietuvos gyventojas turi asmeninį automobilį. Nepaisant to, per pastaruosius metus itin auto nuoma. To priežastys gali būti įvairios, tačiau viena tokių – asmeninio automobilio tausojimas ir siekis jį eksploatuoti kiek galima ilgiau. Juk, ypatingai ilgoms kelionėms būtinas tik techniškai labai tvarkingas automobilis. Būtent tai ir siūlo automobilių nuoma užsiimančios įmonės. „CaRent“ – viena tokių.

Įmonės išskirtinumas – aukšta paslaugų kokybė ir maža kaina. Įmonė siūlo skirtingų klasių ir dydžių automobilius: kompaktinės bei minivenų klasės, skirtus tiek asmeninėms, tiek su darbu susijusioms kelionėms po Baltijos šalis. Nepaisant to, kad visi automobiliai yra techniškai tvarkingi, priklausomai nuo automobilio modelio ir konstrukcijos, jieskiriasi savo kaina. Vieni pigiausių – kompaktinės klasės automobiliai, jie tinkamiausi važinėjimui mieste, tačiau jie mažiau patogūs ilgesnėse kelionėse.

Tuo tarpu, besiruošiantiems į ilgesnę kelionę su šeima ar draugais, patartina rinktis didesnį ir  patogesnį automobil. Tarkim, keturių ratų varų varomas automobilis pasižymi labai geru pravažumu, dėl to kelionė prastesniais, neasfaltuotais keliais nesukels papildomų nepatogumų.Pavyzdžiui, Nissan Qashqaidėl savo talpumo –  nepakeičiamas automobilis ilgose kelionėse. Tiesa, galingesnių automobilių kaina yra didesnė, tačiau už komfortą tenka mokėti.

Kita vertus, juk saugumas kelyje yra svarbiausias, todėl visi auto nuomos salono „CaRent“ automobiliai yra pakankamai nauji, techniškai tvarkingi ir drausti, todėl u- tokio automobilio vairo galite jaustis visiškai saugiai. Žinoma, nereiktų pamiršti, kad saugumas priklauso ir nuo jūsų elgesio kelyje, todėl nepamirškite gerbti kitų eismo dalyvių.

O jei nesijaučiate patogiai už nuomojamo automobilio vairo, gal vertėtų pagalvoti apie auto nuomą su vairuotoju? Tai puikus pasirinkimas, jei jaučiate stresą važinėti svetimomis miesto gatvėmis, jei baiminatės pasiklysti ar tiesiog esate labai užimtas žmogus ir neturite laiko sukinėtis ratais, kol rasite ieškomą vietą. tokiu atveju, ši paslauga yra subalansuota kaip tik jums

„CaRent“ – patikimas jūsų kelionės partneris!