Elektroninių cigarečių ir įprastų cigarečių pagrindiniai skirtumai

Vienas iš naujausių išradimų – elektroninės cigaretės. Manoma, kad šios cigaretės atneš revoliuciją į tabako pasaulį. Tačiau ar tikrai elektroninės cigaretės yra pranašesnės už įprastas cigaretes? Manoma, kad jų rūkymas kainuoja gerokai pigiau, išskyrus tai, kad iš pradžių reikia „investuoti“ apie šimtą litų, norint nusipirkti pilną elektroninės cigaretės komplektą.

Kas yra sveikiau?

Pagal naujausius mokslininkų tyrimus, galima sakyti, kad elektroninės cigaretės dūmas yra visiškai kitoks, nei įprastų cigarečių. Kodėl taip yra ir koks yra esminis skirtumas? Reikia paminėti, kad elektroninės cigaretės turi kur kas mažiau nikotino ir neturi visų tų priedų, kuriuos turi paprastos cigaretės. Tai reiškia, kad dūmas nėra toks kvapnus kaip įprastų cigarečių ir dėl to galima rūkyti šias cigaretes ir tose vietose, kur tikrai neišeitų parūkyti paprastų cigarečių.

Kalbant apie sveikatą, turėtumėte jos sutaupyti, jeigu pasirinksite rūkyti elektronines cigaretes, kadangi jų dūmas nėra toks kenksmingas dėl mažesnio kiekio nikotino ir įprastų cigaretėms priedų nebuvimo – tie priedai į įprastas cigaretes dažniausiai yra įdedami kaip skonio stiprikliai arba tam, kad pati cigaretė ilgiau degtų.

Kas yra patogiau?

Kalbant apie tai, kas yra patogiau, verta paminėti, kad elektronines cigaretes galite rūkyti ir tose vietose, kur niekaip negalėtumėte parūkyti paprastų cigarečių, nes dūmas yra labai lengvai reguliuojamas. Galite nusistatyti mažą dūmą ir rūkymas visai nepasieks aplinkinių. Jeigu norite erdvesnių dūmų, tuomet jau, žinoma, reikės išeiti į lauką.

Elektroninės cigaretės yra komfortabilios dar ir tuo, kad galite pasirinkti iš gausybės skirtingų skonių. Elektroninės cigaretės yra pildomos specialiais skysčiais, kuriuos galite nusipirkti iš elektroninių parduotuvių internete – tai kainuos gerokai pigiau nei pirkimas iš specializuotų parduotuvių. Iš kitos pusės, daug pigiau kainuoja įsigyti komplektą, o ne atskirus skysčiu buteliukus, kadangi į komplektą už šimtą penkiasdešimt litų dažniausiai būna įtraukta ne tik elektroninė cigaretė, tačiau taip pat ir reikiami filtrai bei net keli skirtingi įkrovėjai, kad būtų nesunku tinkamu metu pakrauti savo elektroninę cigaretę.

Vadinasi, įsigyti elektroninę cigaretę tikrai verta tiems žmonėms, kurie ieško sveikesnės ir šiek tiek pigesnės alternatyvos įprastam tabakui – pamėginkite rūkyti elektronines cigaretes ir įsitikinkite, kad jos suteiks tą patį rūkymo malonumą, tačiau nekainuos jum tiek daug pinigų bei sveikatos. Negana to, papildyti savo cigaretę galėsite visa skonių įvairove.