Kaip išsirinkti stogo dangos montavimo meistrą?

Labai lengva pasakyti: pasisamdyk firmą ir ji tau sumontuos plieninę stogo dangą. Tame teiginyje yra daug tiesos, bet mūsų laikmečio skaudi patirtis pamokė, kad ne firma, o darbų kokybė yra tikrasis plieninio stogo kokybės garantas.

Gal pradžioje patarsime, kaip išsirinkti firmą, o po to sunkiausias klausimas, kai pasirinkti individualų meistrą, kad sumontuotų plieninę stogo dangą.

Firma samdo meistrus, juos apmoko plieninių stogo dangų montavimo specialybės. Labai svarbu kiek metų būtent tuo verslu užsiima firma. Tai parodo jos patirties potencialą, jos turimus ir jai žinomus gerus meistrus. Firma gali didžiuotis atliktais plieninio stogo montavimo darbais, bet reikia paklausti, kas kuravo vieno ar kito objekto darbus, ar tie žmonės tebedirba. Gali būti taip, kad firma turi daug gražių plieninių stogo dangų objektų nuotraukose, o patirtis prarasta prarandant tuos darbus kuravusius ir atlikusius specialistus. Taigi svarbiausi klausimai: kiek metų ir kas dirba šiandien.

Individualų meistrą reikia pradėti rinktis nuo jo amžiaus. Jaunas meistras neturi patirties , o senas neturės sveikatos kontroliuoti darbų kokybės . Mūsų patirtis  tai patvirtina, nes vyresnio amžiaus, jau turi būti subūręs savo brigadą ir gal ne vieną. Darbas ant  plieninės stogo dangos reikalauja didelių fizinių krūvių ir visi meistrai siekia kuo anksčiau pereiti į vadovo poziciją, kad ten galėtų realizuoti savo patitrtį. Jei pagyvenęs ir dar vis ant stogo, įtartina.

Būtina pasidomėti meistro atliktais panašios konfigūracijos, ar net tokios pačios stogo dangos dengtais objektais. Jei jis pats siūlosi sudalyvauti apžiūrint jo plienine stogo danga dengtą objektą, tai geras ženklas. Kartais meistrui sutrukdo ne jo darbo kokybė, bet sugebėjimas bendrauti su užsakovu.

Stebėkite, kokiais darbo įrankiais dirba meistras. Savo darbą mylintis meistras  įsigyja pačius brangiausius įrankius. Tai dar pasako, kad jis sugeba pakankamai uždirbti montuodamas plieninius stogus ir dar išlieka galimybė tobulinti įrankių arsenalą.

Gal nuspręsite užsisakyti meistrą iš stogų montavimo skelbimų portalo? Galime patarti, kad skelbimais galima naudotis nuo vasario iki kovo mėnesio. Jei kitu laiku meistras sutiks jums padėti, būkite atsargūs nes geri meistrai sezono metu būna labai užimti.

Ką jums kalbėjome apie stogo dangų montavimo  meistrus, gal ir jūs patys dalinai galėjote numatyti, bet sekantis argumentas jus tikrai nustebins. Kalbant apie individualiai plieninius stogus montuojančius  meistrus labai svarbus klausimas, ar jie turi nuolatinį savo medžiagų ir paslaugų tiekėją. Tai parodo meistro finansinę atsakomybę, jo sugebėjimą atsirinkti kainą ir kokybę atitinkančius produktus ir meistro asmenines savybes sugebant  įgyti pasitikėjimą ir stabiliai bendradarbiauti su finansiškai atsakinga įmone. Esame pastebėję, kad  su mūsų įmone ilgai ir atsakingai bendradarbiaujantys meistrai, visada turi darbo. Tai ženklas, kad jie yra atsakingi ir sugebantys įvertinti mūsų kainos ir kokybės santykį.