Verslo reklama internete

Prekių ir paslaugų aprašymai, įmonių veiklos apžvalgos, patarimai pirkėjams ir visa kita naudinga informacija.

M. K. Čiurlionio fondas: nauji, teigiami atgarsiai internete

admin Kita

Internetas, tai šiuolaikinė informavimo priemonė, kurios pagalba informacija gali sklisti itin dideliu greičiu ir pasiekti labai plačia auditoriją. Internetas patiems vartotojams suteikia galimybę reikšti savo nuomonę jiems svarbiais klausimais. Vartotojai, klientai patenkinti įmonių, organizacijų veikla, suteiktomis paslaugomis viešai dalinasi savo patirtimi, taip netiesiogiai reklamuodami prekę / paslaugą ar ją teikiančią įmonę.

Vis dažniau galime internete rasti teigiamų atsiliepimų apie Mikalojaus Konstantino Čiurlionio fondą bei jo veiklą. Džiugu, kad šio fondo šalininkai nėra abejingi ir nepabūgsta viešai internete išreikšti savo nuomonę bei atsiliepimus. Vieną iš šių atsiliepimų radome “Laisvos Lietuvos jaunimo” portale:

Šiuolaikinės Lietuvos jaunimas vis labiau tolsta nuo tikrųjų vertybių, domisi paviršutiniška, menkavertė veikla. Dar rusenančio kūrybingo jaunimo talentai mūsų visuomenėje dažniausiai žūsta arba įgauna visiškai kitokią formą. Menas išreiškiamas gatvės “graffiti”, muzika skamba gatvėse už kelis skatikus….

Mikalojaus Konstantino Čiurlionio fondas vykdo projektus įvairiuose Lietuvos miesteliuose ir atveria naujas galimybes mūsų jaunimui. Tai pagalbos ranka pražūstantiems Lietuvos jauniesiems talentams, kurie savo gabumus švaisto veltui leisdami dienas gatvėse. Tačiau mažuosiuose Lietuvos miesteliuose dažniausiai nesudarytos sąlygos atsiskleisti jaunimo talentams. Susiduriama su elementariausiomis problemomis, kurių apstu mūsų miesteliuose. Aktualiausios iš jų: kultūriniams renginiams nepritaikytos erdvės bei instrumentų trūkumas / neturėjimas. Būtent šios opiausios problemos neleidžia mūsų kūrybingam jaunimui susikurti savo ateities. Todėl be M. K. Čiurlionio fondo pagalbos mažųjų miestelių jaunimas neturėtų progos pasiekti meninių aukštumų.

Tai dar vienas puikus pavyzdys, kad internetas gali būti ne tik negatyvios informacijos skleidimo priemonė.

Žymos:

Comments are currently closed.