Ne visada prireikia standartinių plastinių operacijų

Dažniausiai plastinės operacijos siejamos su tokiomis procedūromis kaip krūtų padidinimas, nosies korekcijos ar panašiai. Tačiau tai toli gražu ne viskas, ką gali pasiūlyti plastikos chirurgai – yra visa puokštė operacijų, kurios siūlomos pacientams ir dėl kurių jei kreipiasi į gydytojus. Daugybė įvairių plastikos ir estetikos paslaugų prieinamos ir Lietuvoje, nes čia dirba ypatingai aukšto lygio specialistai, pas kuriuos atvyksta pacientai ir iš įvairių užsienio valstybių, tiek kaimyninių, tiek ir labai tolimų.

Viena iš tokių – krūtų mažinimas. Krūtų mažinimas yra atvikščia situacija didinimui, apie kurį dažnai pagalvojama vos tik užsiminus apie plastines operacijas. Šios operacijos rekomenduojamos moterims, kurių krūtų dydis ima kelti papildomų problemų: krypsta stuburas ar juntami jo skausmai, nuolat juntami nemalonūs jausmai krūtinės srityje ir t. t. Deja, nemažai moterų nė nesusimąsto, jog dėl kai kurių jų sveikatos problemų yra kalta būtent didelė krūtinė. Tuo tarpu kitos, kurių krūtinė nors ir didelė, tačiau tikrai ne per didelė, kreipiasi į specialistus ir būna ne itin patenkintos kai geras gydytojas bando jas atkalbėti nuo gana sudėtingos ir joms menkai naudingos krūtų mažinimo operacijos.

Pilvo plastika – dar viena procedūra apie kurią žino ar net yra girdėję tik nedaug žmonių. Šios operacijos metu atliekamos įvairios pilvo korekcijos, dažnai – po operacijų ar susikaupus riebalų sluoksniui ir pertekliniam jų kiekiui, taip pat – šalinami Cezario pjūvio randai, po gimdymo atsiradusios strijos. Šią procedūrą ima vertinti vis daugiau moterų, ypač tų, kurios susirūpina savo išvaizda per vėlai, tai yra, kai nepadeda įprasti metodai, mankštos ir kt.

Nors operacijų plastinės chirurgijos srityje tikrai nemažai, o apie jas dalis žmonių mažai ką žino, dauguma turi labai tvirtą savo nuomonę apie viską, kas susiję su plastine chirurgija. Net jei manote, jog niekada neprireiks gultis po plastikos chirurgo peiliu, verčiau stengtis atsisakyti negatyvios nuomonės, o daugiau pasidomėti šia sritimi, kuri iš tiesų yra labai įdomi ir turtinga paslaugų skaičiumi.